O mně

Kdo jsem?

Jmenuju se Andrea a značka Kuketo odkazuje na moje příjmení; v esperantu, kterým se zabýval můj pradědečk, to znamená “koláček“. Tak, už znáte moje celé jméno :) S nadšením využívám a zkoumám možnosti kreativních činností a jejich přesah pro lidskou duši. Jsem oporou těm, kdo se chtějí vydat na cestu výtvarným tvořením sami k sobě. Kromě toho tvořím nejrůznější obrázky či předměty dle vlastní inspirace i na přání. 

Co Vám můžu nabídnout?

Pořádám sebe-poznávací výtvarně-tvořivá setkání pro malé skupinky či jednotlivce. V centru mého zájmu jsou zvláště ti, kdo k výtvarnu v průběhu života ztratili z nejrůznějších důvodů vztah a rádi by jej obnovili. Vítaní jsou i ti, kdo si hrají s myšlenkou překonat odpor ke kresbě/malbě, který mohl vzniknout například nešetrným přístupem jiné osoby v průběhu dětství.

A jako tvořivec mám samozřejmě plno nápadů na vlastní tvorbu, jejíž zlomky najdete v menu pod položkou K zakoupení. Baví mě učit se nové věci, a tak ke kreslení a malování, kterým se věnuji odmala, přibývá postupně také šití, pletení či lapače snů…

Tvorba na přání

Někteří tvůrci neradi tvoří “na přání”, protože je to omezuje v kreativitě. Mám na to zcela odlišný pohled, tvorba pro ostatní mě baví. Je pro mě rozvíjející napojovat se na zadavatele a sledovat, jak nápady přicházejí. Všechny mé dosavadní spolupráce mi byly potěšením. Kromě toho předpokládám, že mě osloví ti, s kterými moje tvorba souzní.

Moje priority

Ať už dělám cokoliv, jedním  z mých hlavních kritérií je udržitelnost; upřednostňuji přírodní materiály, pomůcky české výroby, a snažím se minimalizovat odpad prostřednictvím upcyklace.

Pokud tyto hodnoty sdílíte, jste tu správně. Máte-li zájem o spolupráci, nebo se chcete dozvědět více, budu ráda, když mi napíšete na andrea@kuketo.cz.

S radostí,

Andrea